Wtorek, 2016-08-30

Imieniny: Benona, Jowity
Jesteś tutaj: Start

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Nasza szkoła od 2012r. jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna szkoła".

W ramach akcji "1% dla mojej szkoły" prowadzonej przez stowarzyszenie nasza placówka pozyskała dotację w wysokości 5.001,00 złotych.

Powyższa kwota została przeznaczona na remont i modernizację mebli w salach lekcyjnych dla klas I - III.

"Nauka odmładza duszę

Łagodzi gorycz samotności,

Gromadzi mądrość, która będzie

Twym drogowskazem do starości."

Kochani uczniowie

Już za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny. Wracacie po dwóch miesiącach wypoczynku i beztroskich zabaw.

Z tej okazji chcemy Wam życzyć, aby nadchodzący rok szkolny był dla Was czasem zdobywania nowych doświadczeń, fascynujących spotkań z nauką oraz satysfakcji z tych spektakularnych i całkiem małych sukcesów, ponieważ każdy jest równie ważny.

Niech szkoła będzie dla Was miejscem nie tylko nauki, ale także radości, wspaniałej przygody i wielu przyjaźni.

Dyrektor szkoły, nauczyciele oraz pracownicy

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma