Czwartek, 2016-06-30

Imieniny: Arnolda, Emiliany
Jesteś tutaj: Start

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Nasza szkoła od 2012r. jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna szkoła".

W ramach akcji "1% dla mojej szkoły" prowadzonej przez stowarzyszenie nasza placówka pozyskała dotację w wysokości 5.001,00 złotych.

Powyższa kwota została przeznaczona na remont i modernizację mebli w salach lekcyjnych dla klas I - III.

Drodzy Uczniowie i Rodzice
serdecznie dziękujemy za całoroczną współpracę i życzymy Wam wspaniałych wakacji pachnących morską bryzą i górskim wiatrem, niecodziennych przygód przeżywanych w gronie najlepszych przyjaciół, gdziekolwiek będziecie. Niechaj najbliższe dwa miesiące będą dla Was radosne, ciekawe i słoneczne, ale przede wszystkim bezpieczne, byśmy wszyscy mogli się spotkać po wakacjach w świetnych nastrojach i pełni zapału do pracy.

Dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

Żaba, Lato, Wody, Przedmioty Dekoracyjne, Wakacje

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma